Hoofdbestuur

Johan
Vercammen

Sportief verantwoordelijke, Secretaris

Contactgegevens:


Email: johan.vercammen7@telenet.be
Tel: 015757928
Gsm: +32475387975

Marc
Van Aken

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: mark.van.aken@telenet.be

Marian
Verschoren

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: Marian.Verschoren@vandievel.eu

Patrick
Wouters

Voorzitter, Verantwoordelijke financiƫle cel

Contactgegevens:


Email: patrick@bbcputte.be
Gsm: +32495544682

Uitgebreid bestuur

Agna
Van Crombruggen

Secretaris

Contactgegevens:


Email: a.vancrombruggen@gmail.com
Gsm: 0494560831

Anick
De Belser

Verantwoordelijke cel activiteiten

Contactgegevens:


Email: anick.de.belser@telenet.be

Davy
Hoyberghs

Ombudsman, Verantwoordelijke covid

Contactgegevens:


Email: davy@hoyberghs.be
Tel: +32478949300
Gsm: +32478949300

Kristof
Vissers

Verantwoordelijke tafel & refs

Contactgegevens:


Email: visserskristof@hotmail.com
Tel: 0477997600

Stefan
De Weerdt

Verantwoordelijke ploegafgevaardigden, Verantwoordelijke IT & sociale media

Contactgegevens:


Email: stefan.de.weerdt1@telenet.be
Gsm: +32479980307

Contact formulier

Versturen